Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Anna Dereszowska zagra w nowym spektaklu Teatru 6. piętro

Anna Dereszowska zagra w nowym spektaklu Teatru 6. piętro

Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w swoim recitalu „Instrukcja obsługi kobiety”.

W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery „Ożenku”. Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady”.

Anna Dereszowska związana jest obecnie z dwoma warszawskimi teatrami. W Teatrze Komedia występuje w spektaklu „Zwariowana terapia” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Jest to dowcipna i ironiczna opowieść o dwójce trzydziestolatków, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości w ogłoszeniach towarzyskich. Aktorce partnerują m.in. Jolanta Fraszyńska, Przemysław Sadowski i Piotr Zelt. Gwiazdę można także zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro.

– 18 września na scenie Teatru 6. piętro będę miała swój recital „Instrukcja obsługi kobiety”. Będzie to takie bardzo miłe, muzyczne i osobiste spotkanie z publicznością – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W ramach recitalu aktorka prezentuje największe przeboje polskiej piosenki m.in. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy” i „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, w nowych, własnych aranżacjach. Przeplata je komentarzami, stanowiącymi rodzaj dowcipnych porad dla mężczyzn i kobiet. W Teatrze 6. piętro gwiazda występuje także w regularnych spektaklach: „Bóg mordu”, „Wujaszek Wania” i „Czechow żartuje”.

– A w przyszłym roku, w marcu na deskach Teatru 6. Piętro kolejna premiera, tym razem będzie to "Ożenek” – mówi Anna Dereszowska.

Spektakl „Ożenek” oparty będzie na dramacie Mikołaja Gogola pod tym samym tytułem. Opowiada on historię Agafii Tichonownej, panny poszukującej odpowiedniego kandydata na męża. Na scenie zobaczyć będzie można m.in. Paulinę Chruściel, Michała Żebrowskiego, Joannę Ziółkowską, Cezarego Pazurę i Piotra Głowackiego. Za reżyserię spektaklu odpowiedzialny będzie Andrzej Bubień. Jesienią będzie można zobaczyć Annę Dereszowską także na ekranach kin.

– W listopadzie mają premierę dwa filmy z moim udziałem: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady” – mówi Anna Dereszowska.

„Porady na zdrady” to komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada o porzuconej przez chłopaka Fretce (Anna Dereszowskiej) i zdradzonej w dniu ślubu Kalinie (Magdalena Lamparska), które postanawiają zawodowo zająć się tropieniem nieuczciwych mężczyzn. Premiera filmu zapowiadana jest na 2 listopada. Dziewięć dni później na ekrany kin wejdzie obraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Kolejna część trylogii Patryka Vegi opowiada o prywatnym i zawodowym życiu policjantek.

- newseria.pl
(PR)


Komentarze

Podobne informacje

Tłumy zwiedzających w warszawską Noc Muzeów

Tłumy zwiedzających w warszawską Noc Muzeów

2017-05-23 07:19:44

Niezwykle ciepły wieczór i bardzo bogata propozycja placówek spowodowały, że tegoroczną Noc Muzeów możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych. Tłumy na ulicach i w muzeach, na koncertach, zwiedzaniu. Kolejki nikogo nie zniechęcały.


Do zobaczenia w Muzeum Warszawy!

Do zobaczenia w Muzeum Warszawy!

2017-05-16 07:48:26

11 zmodernizowanych zabytkowych kamienic i nowa wystawa główna „Rzeczy warszawskie” niedługo zostaną otwarte dla publiczności. W ostatni weekend maja na warszawiaków i turystów czekać będą liczne atrakcje.


Noc Muzeów w Kancelarii Premiera

Noc Muzeów w Kancelarii Premiera

2017-05-15 20:38:44

Zobacz, jak witani są w Kancelarii Premiera prezydenci i premierzy z całego świata, weź udział w konferencji prasowej, poczuj się jak światowy przywódca. Podczas Nocy Muzeów w Kancelarii Premiera na żywo zobaczysz to, co na co dzień oglądasz w telewizji. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (20 maja) od godz. 19.00.


[VIDEO] Dni Koszalina 2017: Red Lips i Cugowscy

[VIDEO] Dni Koszalina 2017: Red Lips i Cugowscy

2017-05-15 07:53:33

Koncert z okazji Dni Koszalina: Red Lips i Cugowscy już 19 maja wystąpią w Koszalinie. 


Kup bilet do teatru za 500 groszy!

Kup bilet do teatru za 500 groszy!

2017-05-12 21:16:44

W sobotę, 13 maja, po raz trzeci obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji 97 teatrów z 38 polskich miast przez cały tydzień – aż do 20 maja – zagra spektakle „za grosze”. Dokładnie za 500 groszy. Sprzedaż rozpocznie się 13 maja i będzie prowadzona wyłącznie w kasach teatrów.


Łódź: II Forum Kobiet NSZZ Solidarność 9-10 czerwca 2017 roku

Łódź: II Forum Kobiet NSZZ Solidarność 9-10 czerwca 2017 roku

2017-05-11 14:22:45

Krajowa Sekcja Kobiet NSZZ „Solidarność” wraz z Regionalną Sekcją Kobiet Ziemia Łódzka NSZZ „Solidarność” zapraszają na II Ogólnopolskie Forum Kobiet NSZZ „Solidarność” pod hasłem: „KOBIETA ŁĄCZY POKOLENIA”. Forum odbędzie się W dniach 9 – 10 czerwca br. w Łodzi w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (tzw. Biała Fabryka) przy ul. Piotrkowskiej 282.


Instalacja Roberta Rumasa na Starym Rynku

Instalacja Roberta Rumasa na Starym Rynku

2017-05-09 07:48:22

W ramach wrześniowego Festiwalu Łódź Czterech Kultur na Starym Rynku pojawi się autorska instalacja Roberta Rumasa, znanego i cenionego polskiego artysty. Instalacja powstawać będzie w łódzkich zakładach i zamontowana zostanie tuż przed rozpoczęciem festiwalu, czyli 8 września br.


Hip-hop na Warsaw Challenge 2017

Hip-hop na Warsaw Challenge 2017

2017-05-06 09:04:29

Tegoroczna odsłona Warsaw Challenge zbliża się wielkimi krokami. W weekend, 13 i 14 maja, Fort Bema na Bemowie wypełni duch rywalizacji między najlepszymi światowymi tancerzami breakdance, zaś muzyczne emocje zapewnią występy legend rapu z Polski i USA.


Majówka w Muzeum Śląskim

Majówka w Muzeum Śląskim

2017-05-02 08:44:38

Zwiedzanie pokopalnianych budynków warsztatu mechanicznego i kuźni, wjazd na wieżę dawnego szybu„Warszawa II”, a tuż obok ćwiczenia jogi na świeżym powietrzu. W Muzeum Śląskim będzie można skorzystać z atrakcji dostępnych wyłącznie w sezonie wiosenno-letnim


Przyznano laury 10. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy

Przyznano laury 10. edycji Nagrody Literackiej m.st. Warszawy

2017-04-28 19:40:34

Stanisław Aleksander Nowak, Jerzy Kronhold, Grzegorz Piątek, Marcin Szczygielski i Magda Wosik zostali laureatami Nagrody Literackiej m.st. Warszawy dziesiątej edycji. Specjalne wyróżnienie - tytuł Warszawskiego Twórcy otrzymała Hanna Krall.