Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!
Kosmetyki z mlekiem klaczy

Anna Dereszowska zagra w nowym spektaklu Teatru 6. piętro

Anna Dereszowska zagra w nowym spektaklu Teatru 6. piętro

Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w swoim recitalu „Instrukcja obsługi kobiety”.

W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery „Ożenku”. Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady”.

Anna Dereszowska związana jest obecnie z dwoma warszawskimi teatrami. W Teatrze Komedia występuje w spektaklu „Zwariowana terapia” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Jest to dowcipna i ironiczna opowieść o dwójce trzydziestolatków, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości w ogłoszeniach towarzyskich. Aktorce partnerują m.in. Jolanta Fraszyńska, Przemysław Sadowski i Piotr Zelt. Gwiazdę można także zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro.

– 18 września na scenie Teatru 6. piętro będę miała swój recital „Instrukcja obsługi kobiety”. Będzie to takie bardzo miłe, muzyczne i osobiste spotkanie z publicznością – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W ramach recitalu aktorka prezentuje największe przeboje polskiej piosenki m.in. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy” i „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, w nowych, własnych aranżacjach. Przeplata je komentarzami, stanowiącymi rodzaj dowcipnych porad dla mężczyzn i kobiet. W Teatrze 6. piętro gwiazda występuje także w regularnych spektaklach: „Bóg mordu”, „Wujaszek Wania” i „Czechow żartuje”.

– A w przyszłym roku, w marcu na deskach Teatru 6. Piętro kolejna premiera, tym razem będzie to "Ożenek” – mówi Anna Dereszowska.

Spektakl „Ożenek” oparty będzie na dramacie Mikołaja Gogola pod tym samym tytułem. Opowiada on historię Agafii Tichonownej, panny poszukującej odpowiedniego kandydata na męża. Na scenie zobaczyć będzie można m.in. Paulinę Chruściel, Michała Żebrowskiego, Joannę Ziółkowską, Cezarego Pazurę i Piotra Głowackiego. Za reżyserię spektaklu odpowiedzialny będzie Andrzej Bubień. Jesienią będzie można zobaczyć Annę Dereszowską także na ekranach kin.

– W listopadzie mają premierę dwa filmy z moim udziałem: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady” – mówi Anna Dereszowska.

„Porady na zdrady” to komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada o porzuconej przez chłopaka Fretce (Anna Dereszowskiej) i zdradzonej w dniu ślubu Kalinie (Magdalena Lamparska), które postanawiają zawodowo zająć się tropieniem nieuczciwych mężczyzn. Premiera filmu zapowiadana jest na 2 listopada. Dziewięć dni później na ekrany kin wejdzie obraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Kolejna część trylogii Patryka Vegi opowiada o prywatnym i zawodowym życiu policjantek.

- newseria.pl
(PR)


Komentarze

Podobne informacje

Śląskie: Rozdano Złote Maski

Śląskie: Rozdano Złote Maski

2017-03-28 08:15:34

W Międzynarodowym Dniu Teatru poznaliśmy laureatów nagród za szczególne osiągnięcia w zakresie sztuki teatralnej w roku 2016


20 lat Konstytucji RP– święto w stolicy Pomorza Zachodniego

20 lat Konstytucji RP– święto w stolicy Pomorza Zachodniego

2017-03-28 08:09:48

Rodzinny piknik, koncerty, gry i zabawy dla dzieci, lekcj historii, debaty i dyskusje naukowe – to tylko niektóre z punktów programu trzydniowych obchodów 20. rocznicy uchwalenia Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, na które zaprasza Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego. Od 2 do 4 kwietnia na mieszkańców Szczecina i Pomorza Zachodniego czekać będą atrakcje historyczne i kulturalne.


Konkurs: Rok Tadeusza Kościuszki zainaugurujemy w Krakowie!

Konkurs: Rok Tadeusza Kościuszki zainaugurujemy w Krakowie!

2017-03-23 23:00:17

24 marca o godzinie 10:30, na krakowskim Rynku Głównym po stronie Wieży Ratuszowej, odbędzie się inauguracja obchodów Roku Tadeusza Kościuszki. W programie wydarzenia znalazły się: odczytanie przysięgi, złożenie kwiatów na płycie upamiętniającej przysięgę Tadeusza Kościuszki i postawienie wyjątkowego, okolicznościowego balonu na rozgrzane powietrze. Serdecznie zapraszamy!


Wystawa w holu wystawienniczym Centralnej Biblioteki Wojskowej: Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego

Wystawa w holu wystawienniczym Centralnej Biblioteki Wojskowej: Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego

2017-03-22 09:06:10

W dniach 6–24 marca 2017 roku w holu wystawienniczym Centralnej Biblioteki Wojskowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego prezentowana jest wystawa "Imieniny Marszałka Józefa Piłsudskiego", przygotowana przez Dział Zbiorów Specjalnych i Dział Zbiorów Głównych, z okazji imienin Marszałka Józefa Piłsudskiego.


Kontrapunkt 2017. Znamy program festiwalu

Kontrapunkt 2017. Znamy program festiwalu

2017-03-21 07:25:35

Początek wiosny w Szczecinie to, niezmiennie od ponad pół wieku, teatralne święto. Po raz pięćdziesiąty drugi odbędzie się Przegląd Teatrów Małych Form Kontrapunkt. Kwietniowy tydzień, od piątku do piątku (21–28.04.2017) szczelnie wypełni sztuka teatru i nie tylko. Mottem tegorocznej edycji jest wymowne pytanie „Kto Ty jesteś?”. Teatralną rozprawę nad tym prostym pytaniem wyznaczą trzy tropy poszukiwań pod hasłami: tożsamość, wspólnota oraz widz.


WCK w Falenicy zaprasza 22 marca na: Zielone Żabki- powitanie Wiosny!

WCK w Falenicy zaprasza 22 marca na: Zielone Żabki- powitanie Wiosny!

2017-03-20 08:39:15

Wawerskie Centrum Kultury w Falenicy, przy ul. Włókienniczej 54, zaprasza wszystkich 22 marca godz. 11:00 (środa) na zajęcia pod wdzięcznym tytułem:  "Zielone Żabki - powitanie Wiosny". Odbędą się one w ramach Akademii Małego Artysty.


Dziś Pogrzeb Stu Straconych

Dziś Pogrzeb Stu Straconych

2017-03-20 08:39:07

20 marca w Lesie Lućmierskim pochowane zostaną szczątki ofiar niemieckich egzekucji, dokonanych w Zgierzu i okolicach w czasie II wojny światowej. Mieszkańcy Łodzi będą mogli dojechać na pogrzeb specjalnie zorganizowanym kursem autobusów MPK.


Znamy laureatów konkursu Miejsca Przyjazne Seniorom

Znamy laureatów konkursu Miejsca Przyjazne Seniorom

2017-03-20 08:36:52

W piątek, 17 marca, odbyła się gala finałowa konkursu Miejsca Przyjazne Seniorom organizowanego przez Warszawską Radę Seniorów oraz stołeczny ratusz. Kapituła konkursu przyznała 19 wyróżnień.


Międzylesie: Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza- 19 marca w Wawerskim Centrum Kultury dla wszystkich dzieci, rodzin. Widzimy się o godzinie 11:00!

Międzylesie: Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza- 19 marca w Wawerskim Centrum Kultury dla wszystkich dzieci, rodzin. Widzimy się o godzinie 11:00!

2017-03-16 10:40:42

Wawerskie Centrum Kultury w Międzylesiu przy ul. Żegańskiej 1a, zaprasza wszystkie dzieci i rodziny, 19 marca w niedzielę na godzinę 11:00, na spektakl pt.: "Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza". Przedział wiekowy spektaklu zaczyna się od 2lat. Górnej granicy nie ma.


Monachium:  Wystawa malarstwa Stefana Wiesława Fiszbacha

Monachium: Wystawa malarstwa Stefana Wiesława Fiszbacha

2017-03-08 00:37:29

Konsulat Generalny zaprasza na wystawę przy Prinzregentenstr. 7 w Monachium. Od 21 marca do 7 kwietnia, wtorki, środy i czwartki w godz. 12-14:00. Wernisaż - 17 marca o godz. 19:00