Let's boycott Nobel Peace Prize from Norway because of "Legal Kidnapping" there!

Rozrywka

Śląskie: Wesołe miasteczko świętuje urodziny

Śląskie: Wesołe miasteczko świętuje urodziny

06 wrzesień 2016

Sporo niespodzianek czekało na wszystkich, którzy przekroczyli progi Śląskiego Wesołego Miasteczka. Świętowanie 57 urodzin parku rozrywki upłynęło w klimacie legend, podsumowań i snucia planów na przyszłość

Majówka w Łodzi

Majówka w Łodzi

25 kwiecień 2016

Atrakcje, imprezy, godziny otwarcia – co będzie działo się w Łodzi w długi weekend.


[VIDEO] Ewa Farna Kobietą Roku Glamour 2015

[VIDEO] Ewa Farna Kobietą Roku Glamour 2015

22 wrzesień 2015

Ewa Frana przyznaje, że już sama nominacja do nagrody „Kobieta Roku” była dla niej dużym zaskoczeniem, a wygranej zupełnie się nie spodziewała. Wokalistka podkreśla, że no co dzień, podczas trasy koncertowej w luźnych, sportowych ubraniach zdecydowanie nie jest kobietą glamour. Tytuł jednak zobowiązuje i piosenkarka zapewnia, że postara się zmienić styl na bardziej elegancki i wyszukany.


Hit na dobry dzień - piątek 13-tego (video)

Hit na dobry dzień - piątek 13-tego (video)

13 luty 2015

Nie ma ciszy rano, nawet w taki dzień jak dziś. Zaczynamy mocnym uderzeniem!


Hit na dobry dzień! (video)

Hit na dobry dzień! (video)

10 luty 2015

Od dziś będziemy Wam podrzucać kawałki do porannego nucenia przy kawie, w drodze do pracy czy na nudnej naradzie. Listę propozycji na kolejne dni możecie tworzyć razem z nami!


Trzy kolory Krajewskich: Czarny, Biały i Czerwony

Trzy kolory Krajewskich: Czarny, Biały i Czerwony

04 luty 2015

Po raz pierwszy w Edynburgu odbył się show cenionych artystów z polskiego świata mody, Ewy i Piotra Krajewskich, pary kontrowersyjnych projektantów, którzy na zaproszenie PANGEA Magazine wprowadzili gości w teatralny świat sztuki metafizycznej.


"Dorwać komandosa". Inauguracja programu w Discovery Channel

17 marzec 2014

Na przełomie maja i czerwca ubiegłego roku funkcjonariusze Straży Granicznej wzięli udział w obławie na byłego komandosa i dowódcę specjalnej amerykańskiej jednostki Navy SEAL Joela Lamberta. O tym jak im poszło będzie można się przekonać już w poniedziałek 17 marca o 22:00. Wtedy Discovery Channel wyemituje odcinek programu „Dorwać komandosa”, w którym główną rolę będą grali właśnie pogranicznicy, którzy podjęli się tego trudnego zadania.